Fotoateliér
Bednář Rostislav
Masarykovo nám. 22, 679 61 Letovice
tel.: 516 474 455, mob.: 731 484 390
fotoatelierbednar@seznam.cz
O firmě Fotoatelier Rámování Fotogalerie Kontakt Úvod

ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ FOTOGRAFIÍ
BEZ SOUHLASU PROVOZOVATELE

Fotoatelier

FOTOGRAFIE VÁM UCHOVÁ VÝJIMEČNÉ OKAMŽIKY VAŠEHO ŽIVOTA.

Focení digitálními fotoaparáty umožňuje rychlejší zpracování a možnost úprav fotek jako je retušování, dělání rámečků apod. Z fotek si zákazník může na místě vybrat z několika záběrů ty, které chce zpracovat.

Náš fotoateliér je vybaven profesionální fotografickou technikou a nabízí příjemné prostředí a kompletní servis. Provádíme i rekonstrukce starých fotografií, skenování a ukládání foto na CD/DVD., Dále Vám fotografie a tisky nakašírujeme (nalepíme) na odlehčené desky i jiné materiály a zarámujeme.

Součástí ateliéru ji i naše prodejna, kde naleznete veškerý sortiment zboží pro digitální i klasickou fotografii, fotoaparáty klasické i digitální, příslušenství a spotřební materiál pro profesionály i amatéry, fotobrašny, fotoalba různých velikostí, rámy a rámečky z různých materiálů, filmy, paměťová media, baterie do fotoaparátů i hodinek, dalekohledy, atd.

VÝROBA VELKOPLOŠNÉ FOTOGRAFIE

V oblasti velkoplošného tisku má naše firma dlouholetou tradici a našim zákazníkům nabízíme velkoplošný tisk na různé materiály moderní tiskovou technologií. 

Tiskneme až do velikosti 60 × 300 cm

Fotoateliér Bednář Rostislav - Masarykovo nám. 22, 679 61 Letovice